sPro 60 HD-HS SLS

 • Dotaz na produkt

KOMPAKTNÍ SLS TISKÁRNA PŘINÁŠÍ 3D TISK ŠIROKÉHO SPEKTRA
TERMOPLASTICKÝCH, KOMPOZITNÍCH A ELASTOMERNÍCH MATERIÁLŮ

sPro 60 HD-HS SLS
 • Bezkonkurenční kvalita a produkce
 • Snadný tisk bez podpěr
 • Vysoký výrobní výkon
 • Minimální odpadový materiál
 • Nizké náklady TCO
 • Otevřený systém materiálů pro výrobce třetích stran
 • Rychlá výroba pevných modelů, funkčních prototypů pro koncové použití
 • Rozmanitá nabídka kvalitních materiálů
  DuraForm® ProX – jsou extrémně silné a trvanlivé
 • Konzistentní mechanické vlastnosti
  nezávislé na geometrii
 • Jemná povrchová úprava, vysoké rozlišení
 • Technologie Selective Laser Sintering
 • Maximální velikost modelu
  (XYZ – 381 x 330 x 460 mm)

Technologie SLS (Selective Laser Sintering) přináší pro výrobní společnosti a průmysl obecně jeden z nejekonomičtějších způsobů 3D tisku. Technologie SLS – laserové spékání prášku, vytváří spolehlivé výrobky s vysokou pevností ve všech osách, geometrickou a rozměrovou přesnost. To vše doplňuje, v kombinaci s využitým materiálem, mechanická a teplotní nebo chemická odolnost.

Provozní materiálové náklady jsou jen o málo vyšších než má např. technologie FDM/FFF. Jediným spotřebním materiálem je tiskový prášek, který nepotřebuje žádné další komponenty jako jsou pojiva, lepidla apod. 

Tato robustní 3D tiskárna se využívá pro nejnáročnější výrobní a produkční aplikace. Velmi namáhané výrobky, jako jsou závěsy, klouby, západky apod. mají výrazně delší živostnost, než mohou nabídnout jiné 3D tiskové technologie. 

Vaše výrobky mohou být geometricky složité. Mohou to být díly pro konečné použití jako jsou kryty nebo součásti strojů, potrubní komponenty, funkční zkušební díly a nebo zdravotnické výrobky. 

Univerzálnost a všestrannost sPro 60 HD-HS podtrhuje otevřenost tiskového systému.
Můžete využít 3DS certifikované materiály řady DuraForm ProX. Škála zahrnuje flexibilní, tvrdé, pružné, odlévatelné a materiály podobné gumě. 
Díky otevřenému systému, můžete bez praktického omezení využít i nezávislé materiály jiných výrobců.

sPro 60 HD-HS ve stavební komoře 381 x 330 x 460 mm (57,5 L) tiskne rychlostí až 1,8 L / hod. Můžete zvolit jeden ze dvou tiskových režimů HD nebo HS na základě preference rychlejšího tisku (HS = High Speed) nebo zvýraznění detailu (HD = High Detail).

Samozhášivý materiál na bázi Nylon 12, navíc s vynikající povrchovou kvalitou.

Rychlost tisku ve vysoké kvalitě umožňuje okamžitě produkovat výrobky. Nepotřebujete čekat na výrobu nákladných forem. Ve chvíli, kdy máte 3D digitální model, který je ověřený, můžete spustit malosériovou výrobu, Každý výrobek může nést personifikační data, jako je šarže nebo výrobní číslo. Výrobek může mít navíc i velmi složitou geometrii.

Nezávazná poptávka

Popis

ZÁKLADNÍ A UNIVERZÁLNÍ SLS 3D TISKÁRNA
Tato všestranná 3D tiskárna technologie SLS poskytuje průmyslové aplikace 3D tisku velkého rozsahu. Velká stavební komora 381 x 330 x 460 mm společně s prakticky neomezeným použitím materiálů, umožňuje skutečné univerzální nasazení. Můžete zvolit přednastavené parametry prověřených materiálů DuraForm® ProX nebo využít tiskové materiály třetích stran s vlastním nastavením. Budete moci vyrábět díly podle potřeb svých zákazníků.

Fotogalerie

Nebyly nalezeny žádné obrázky