Pronájem tiskových řešení DEVELOP na míru vašim potřebám

Jak pronájem probíhá a jaké výhody vám přinese?

  • Pokud si budete přát, provedeme detailní analýzu vašich tiskových potřeb, včetně současného stavu vašich tiskáren, kopírek, či multifunkčních zařízení.
  • Poté navrhneme konkrétní řešení, díky kterému budete tisknout levněji, efektivněji a hlavně bez starostí.
  • Všechna zařízení a materiál vám dovezeme, nainstalujeme a zaškolíme váš personál.
  • Po celou dobu pronájmu máte absolutní přehled o nákladech, zatímco my monitorujeme provoz tiskáren a stav spotřebního materiálů.
  • V případě poruchy nebo docházejícího materiálu vám naši odborní technici obratem pomohou.

Poptávka

Pronájem vám šetří peníze, čas i energii

Už jsem vám stalo, že jste v pracovní době trávili čas hledáním vhodného toneru nebo papírů do tiskárny? Zapomněli jste koupit nový toner a on došel zrovna, když jste potřebovali vytisknout důležité dokumenty, např. smlouvy k podpisu?
Staňte se jedním z našich mnoha zákazníků, kteří využívají služby pronájem tiskových řešení na míru, a mějte vždy kontrolu nad svým tiskovým prostředím. Postaráme se, aby vaše tiskárny perfektně fungovaly a vy se tak mohli v klidu věnovat své práci.

Na základě analýzy vašich potřeb pro vás vybereme technicky adekvátní a cenově výhodné MFP zařízení. Veškeré vybavení vám dovezeme, nainstalujeme a proškolíme váš personál. Společně nastavíme smluvní měsíční paušál, který máte vždy pod kontrolou a můžete jej kdykoliv změnit dle vašich aktuálních potřeb. Můžete také přidat nebo odebrat jakékoliv zařízení a službu si přizpůsobit, aby vám co nejvíce vyhovovala. Máte vždy přehled o aktuálním stavu i nákladech, a navíc díky našim OCR technologiím využijete také možnost chytrého skenování. V případě komplikací, tiskárny sami upozorní náš dispečink a naši odborní servisní technici obratem vše vyřeší, pro Vaši maximální spokojenost.

Snadno a rychle

ONLINE VYŘÍZENÍ PRONÁJMU

Máte zájem o náš pronájem? Není problém ho vyřídit ONLINE během pár minut. Stačí vyplnit nezávazně elektronický poptávkový formulář a my už se postaráme o zbytek. (Obratem se Vám ozveme…)

Poptávka