O NÁS

Značka DEVELOP vstoupila na český trh v roce 1991 a dodnes je věrná svému sloganu DEVELOP – více než pouhé kopírování. Společnost
DEVELOP centrum s.r.o. byla založena v roce 2004, kdy v podstatě navázala na již započatou práci firmy/FO Marcel Sýkora COPIERS.
Obchodní spolupráce s výhradním zastoupením zn. DEVELOP v České republice tedy započala již v roce 1999.

Hlavním cílem společnosti je poskytování profesionálních a komplexních služeb v oblasti IT, se specializací na tisková řešení zn. DEVELOP a nově také v oblasti 3D tisku od firmy 3D SYSTEMS. Nabízíme celou škálu možností jak samotného pořízení této techniky, tak i servisu, kde si zákazník může vybrat službu, která mu nejvíce vyhovuje, jak po stránce jeho potřeb, tak po stránce finančních možností.

Služby, které nabízíme:

PRONÁJEM / OUTSOURCING

Velmi oblíbená a nejrozšířenější služba, kterou naše společnost poskytuje již řadu let. Pokud je potřeba, provede se nejprve analýza současného tiskového prostředí, na základě které se provede obměna či jen doplnění současného stavu. Výběr konkrétního modelu či konfigurace zařízení, vychází vždy z aktuálních potřeb daného pracoviště. V ceně této oblíbené služby je zahrnuto – pronájem zařízení, komplexní servis, dodávky spotřebního materiálu, „papír, toner apod.“ a samozřejmě veškeré náhradní díly. Zákazník tímto získá komplexní přehled o tiskových nákladech a v neposlední řadě také neomezenou záruku! Možností této smlouvy je vhodné využít třeba i tam, kde není možné z jakýchkoliv důvodů použít pro nákup této techniky investiční prostředky.

S + M smlouva
V případě, že se zákazník z jakéhokoliv důvodu rozhodne tiskové zařízení zakoupit, má možnost uzavřít Servisní a materiálovou smlouvu. S uzavřením této smlouvy mu odpadnou veškeré starosti s provozem daného zařízení, včetně shánění spotřebního materiálu či náhradních dílů. Tato služba je podobná službě PRONÁJEM / OUTSOURCING, pouze s tím rozdílem, že zákazník má tuto techniku ve svém vlastnictví.

S těmito službami získáte:

PROFESIONÁLNÍ SERVIS

Zajišťujeme komplexní servis na námi dodanou techniku zn. DEVELOP a 3D SYSTEMS , dále počítačů a počítačových sítí, včetně dodávek náhradních dílů a spotřebního materiálu až ke stroji. Odborný servis Vám zajistí naši kvalifikovaní a pravidelně proškolení servisní technici.

Servisní služby poskytujeme v celém Moravskoslezském a Olomouckém kraji a to do 24 hodin od nahlášení poruchy na náš dispečink servisu. Myslíme si, že kvalitní servis je tou nejdůležitější stránkou pro 100 % spokojenost zákazníka. Profesionálně vyškolený tým techniků, je proto vždy připraven zasáhnout co možná nejrychleji a to podle daných potřeb zákazníka.

IT SERVIS

  • Individuální řešení Vašich IT požadavků – sestavy na klíč, pravidelná údržba
  • Servis PC a NTB – reinstalace systému, obnovení dat, změna Hardwarové konfigurace, zvýšení výkonu, odvirování
  • Internet a sítě – vytvoření a správa firemních i domácích sítí
  • Záloha Dat
  • Softwarové řešení – operační systémy, antiviry, programy

Další služby

  • poradenská služba a individuální návštěvy našich obchodních zástupců
  • pomůžeme Vám s výběrem nové techniky dle Vašich požadavků
  • analýza nákladů, potřeby a využití strojů pro konkrétní podmínky jednotlivých klientů