sPro 230 SLS

  • Dotaz na produkt

MAXIMÁLNÍ VÝKON SLS TECHNOLOGIE

sPro 230 SLS
  • Vždy konzistentní a odolné výtisky v maxi stavební komoře
  • Top průmyslové materiály
  • Bezkonkurenční kvalita a produkce
  • Rychlost tisku ve vysoké kvalitě umožňuje okamžitě produkovat výrobky
  • Barevně neutrální rázově odolný termoplast vůči přírodním a mechanickým vlivům

Technologie SLS (Selective Laser Sintering) přináší pro výrobní společnosti a průmysl obecně jeden z nejekonomičtějších způsobů 3D tisku. Technologie SLS – laserové spékání prášku, vytváří spolehlivé výrobky s vysokou pevností ve všech osách, geometrickou a rozměrovou přesnost. To vše doplňuje, v kombinaci s využitým materiálem, mechanická a teplotní nebo chemická odolnost.

Provozní materiálové náklady jsou jen o málo vyšších než má např. technologie FDM/FFF. Jediným spotřebním materiálem je tiskový prášek, který nepotřebuje žádné další komponenty jako jsou pojiva, lepidla apod. 

Robustní průmyslové 3D tiskárny řady sPro technologie SLS využívají průmyslové a vývojové podniky po celém světě pro nejnáročnější výrobní a produkční aplikace. sPro 230 je vrcholovým modelem s mimořádným stavebním prostorem 550x550x750 mm tj. téměř 230 L. Diagonála je více než 1 metr. Tento vyjímečný stavební prostor poskytuje velkou svobodu pro vývoj a produkci.

Představte si, že vaše konstrukční návrhy velkých modelů bude možné realizovat v jednom tiskovém cyklu v kvalitě, které u jiných tiskových technologiích těžko dosáhnete. Navíc s nízkými provozními náklady. Řada sPro technologie SLS nabízí mimořádné příležitosti.

 Díky přiloženému SW 3D Sprint nemusí být ani tato velikost komory hraniční.
3D Sprint dokáže přizpůsobit pomocí přesných zámků rozdělení modelu na části, které lze po vytištění jednoduše složit. Pokud to geometrie jednotlivých částí sestavy umožní, může být kompletní tisk proveden v jedné tiskové úloze.

Rychlost tisku ve vysoké kvalitě umožňuje okamžitě produkovat výrobky. Nepotřebujete čekat na výrobu nákladných forem. Ve chvíli, kdy máte 3D digitální model, který je ověřený, můžete spustit malosériovou výrobu, Každý výrobek může nést personifikační data, jako je šarže nebo výrobní číslo. Výrobek může mít navíc i velmi složitou geometrii.

(Technologie SLS nepotřebuje vytvářet podpěry a dokončení výtisku.)

sPro 230 ve stavební komoře 550 x 550 x 750 mm (cca 230 L) tiskne rychlostí až 3 L / hod.

 

Nezávazná poptávka

Popis

NEJVĚTŠÍ SLS VE SVÉ TŘÍDĚ
Zástupce největšího stavebního prostoru technologie SLS uspokojí požadavky na výrobu skutečně velkých výtisků. Stavební prostor 550 x 550 x 750 mm je předurčen pro speciální aplikace velkých modelů v rozměrové přesnosti, provozní stálosti, povrchové kvalitě a vyobrazeného detailu. Termoplastické materiály DuraForm® ProX nabízí variabilitu vlastností včetně odolnosti, houževnatosti, teplotní a chemické odolnosti.