sPro 140 SLS

  • Dotaz na produkt

VYSOKÝ VÝKON SLS TECHNOLOGIE, ŠIROKÉ SPEKTRUM
TERMOPLASTICKÝCH, KOMPOZITNÍCH A ELASTOMERNÍCH MATERIÁLŮ

sPro 140 SLS
  • Rychlost tisku ve vysoké kvalitě umožňuje okamžitě produkovat výrobky
  • Barevně neutrální rázově odolný termoplast vůči přírodním a mechanickým vlivům
  •  Díky přiloženému SW 3D Sprint nemusí být ani tato velikost komory hraniční
  • sPro 140 ve stavební komoře 550 x 550 x 460 mm (140 L) tiskne rychlostí až 3 L / hod
  • Pokud to geometrie jednotlivých částí sestavy umožní, může být kompletní tisk proveden v jedné tiskové úloze

Technologie SLS (Selective Laser Sintering) přináší pro výrobní společnosti a průmysl obecně jeden z nejekonomičtějších způsobů 3D tisku. Technologie SLS – laserové spékání prášku, vytváří spolehlivé výrobky s vysokou pevností ve všech osách, geometrickou a rozměrovou přesnost. To vše doplňuje, v kombinaci s využitým materiálem, mechanická a teplotní nebo chemická odolnost.

Provozní materiálové náklady jsou jen o málo vyšších než má např. technologie FDM/FFF. Jediným spotřebním materiálem je tiskový prášek, který nepotřebuje žádné další komponenty jako jsou pojiva, lepidla apod. 

Tato robustní průmyslová 3D tiskárna je určena pro nejnáročnější výrobní a produkční aplikace. Velká stavební komora 550x550x460 mm umožňuje zhotovit velké výtisky nebo značné množství menších výtisků. Komora velikosti téměř 140 L pojme opravdu hodně. Při zachování výhod SLS technologie, jako je geometrická a rozměrová přesnost, můžete vyrábět výrobky s dlouhou životností.

Vaše výrobky mohou být geometricky složité. Mohou to být díly pro konečné použití jako jsou kryty nebo součásti strojů, potrubní komponenty, funkční zkušební díly a nebo zdravotnické výrobky.

 

Nezávazná poptávka

Popis

VELKÝ VÝKON TECHNOLOGIE SLS
Velký stavební prostor 550 x 550 x 460 mm společně s rychlostí tisku až 3L / h, předurčuje tuto 3D tiskárnu pro výrobu velkých modelů nebo velkého množství menších. Velký stavební prostor předpokládá, že jeho kapacita bude příslušně provozně využita. K dispozici jsou rychle tisknutelné materiály DuraForm® ProX, jejichž doplňování v průběhu tisku je automatické.

Fotogalerie