Simplify 3D

3 320 Kč bez DPH

  • Dotaz na produkt

Software all-in-one pro 3D tisk

Simplify 3D
  • Multiplatformní software
  • Jednduché i profesionální nastavení 3D modelů
  • Knihovna přednastavených profilů
  • Možnost ovlivnění tiskových drah
  • Animovaná simulace tisku
  • Podpora Windows, MAC OS, Linux

Simplify 3D je multiplatformní a lze nainstalovat na Windows, Mac OS X nebo Linux systémy. Tento softwarový slicer obsahuje vše, co potřebujete pro jednoduché, složité a i vysoce profesionální nastavení parametrů 3D tisku, aby váš model byl vytištěn perfektně a přesně. Můžete si z knihovny vybrat z přednastavených profilů, a okamžitě je aplikovat. Můžete si také prohlížet tiskové dráhy a ovlivnit pohyby trysky. K dispozici je i animovaná simulace tisku. Budete překvapení rychlostí procesu slicování při vytváření Gcode.

POSOUVÁ HRANICE 3D TISKU

Jeden z nejrozšířenějších slicer nástrojů na světě získává svoji stále větší popularitu díky množství funkcí a parametrů, kterými jiné srovnatelné nástroje nedisponují. Výkonný algoritmus generuje čistý a optimalizovaný Gcode právě pro vaši 3D tiskárnu. Předpřipravené profily umožní nastavit specifické vlastnosti několika stovek tiskáren. Využívat Simplify3D znamená dosahovat profesionálních výsledků 3D tisku.

KOMFORTNÍ OBSLUHA

Uživatel Simplify3D nepotřebuje používat další doplňkové aplikace. Simplify3D umožní ve svém prostředí nesprávně vygenerované modely (STL apod.) opravit, optimalizovat rozmístění na tiskové podložce, provést řezy, ukázat náhled nebo průběh tisku v jednotlivých vrstvách s pohybem tiskové trysky apod. Manipulace jako je rotace modelu, jeho posun, změna měřítka apod. jsou samozřejmostí. Vše probíhá s prakticky okamžitou odezvou.

BLESKOVÁ RYCHLOST SLICOVÁNÍ

Čas spuštění generování Gcodu závisí vždy na složitosti a velikosti připravovaného modelu. Běžně lze počítat, že dominantní většina středně složitých modelů bude hotová během sekund, nikoli minut. Simplify3D je bezesporu jeden z nejrychlejších slicerů, který je k dispozici.
Rychlost slicování společně s možností náhledu tiskových drah je pro uživatele nepostradatelná. Po vygenerování Gcode souboru pro tisk si uživatel může detailně prohlédnout, jak bude tisk probíhat. Následně může úpravou nastavení provést korekci a vytvořit nový Gcode soubor pro ověření správnosti. Bleskové slicování Simplify3D v těchto opakovaných cyklech značně zkracuje čas. Více možností v krátkém čase dává uživateli příležitost vytvořit perfektní kód. Skvělý způsob, jak vytvořit profesionální 3D výtisk.

MŮŽE TO BÝT LEPŠÍ A NEJLEPŠÍ

Snižte počet neúspěšných pokusů s nedokonalými výtisky. Ušetříte čas a náklady za filamenty. Náhledový animovaný proces tisku umožní zobrazit aspekty jeho průběhu. Můžete si zobrazit tiskové dráhy nebo vrstvy. Pokročilým nastavením parametrů dosáhnete skvělých výsledků.

Pro více informací navštivte www.simplify3d.com

Nezávazná poptávka

Popis

SOFTWARE ALL-IN-ONE PRO 3D TISK
Perfektní software pro přípravu tiskového modelu. Simplify3D slicer poskytuje nejen kód pro profesionální vedení tiskového procesu, umožní také zobrazit každou fázi tisku a variabilní nastavení, které nemá obdoby. Chcete-li využít mezní možnosti své 3D tiskárny a mít tisk pod kontrolou, je Simplify3D optimálním nástrojem.

Fotogalerie