Sigma D25

87 360,- Kč bez DPH

 • Dotaz na produkt

Objevte novou generaci naší nejznámější 3D tiskárny, která byla vyvinuta tak, aby poskytovala maximální produktivitu ve velké stavební komoře. Díky vlastnostem, jako je velký objem tisku a plná konektivita, je Sigma D25 vybavena naším systémem Independent Dual Extruder (IDEX). Dokáže tak rychle vyrábět funkční prototypy ve vysoké kvalitě a přesnosti.

Sigma D25
 • Technologie tisku / FFF (Fused Filament Fabrication), otevřený systém Gcode
 • Open source / gCode
 • Profesionální SW / Cura, BCN3D Cloud
 • Výška vrstvy / 0,05 – 0,5 mm
 • Rozlišení – přesnost / Rozlišení X-Y-Z 12.5 / 12.5. / 1.0 μ
 • Filament diametr / 2,85 mm
 • Kompatibilní materiál / Tiskne standardními materiály Ø 2,85 mm ( např. PLA, PVA, PET-G, TPU..), a dalšími materiály, které nevyžadují uzavřenou a vyhřívanou komoru
 • Max. teplota podložky 80° C
 • Max. teplota trysek 300° C
 • Tiskové HotEnd (trysky) 0.4 mm (standardně) / 0.8 mm
 • IDEX Dvě nezávislé tiskové hlavy
 • Tiskové módy Jednoduchý, multimateriál, zrcadlový, duplexní
 • Extruder Bondtech high-tech, duální podávání
 • Ovládání Podsvícený 5″ dotykový displej
 • Certifikace / CF / FCC
 • Stavební komora 420 x 300 x 200 mm
 • Rozměry 690 x 530 x 500 mm / balení 700 x 570 x 765 mm
 • Hmotnost 30 kg / balení 43 kg
 • Záruka / Standardně dva roky pro všechny uživatele

BCN3D SIGMA D25

Objevte novou generaci naší nejznámější 3D tiskárny, která byla vyvinuta tak, aby poskytovala maximální produktivitu ve velké stavební komoře. Díky vlastnostem, jako je velký objem tisku a plná konektivita, je Sigma D25 vybavena naším systémem Independent Dual Extruder (IDEX). Dokáže tak rychle vyrábět funkční prototypy ve vysoké kvalitě a přesnosti.

VELKÁ KAPACITA STAVEBNÍ KOMORY

Sigma D25

Obsah: 25 litrů

(š) 420mm  (h) 300mm  (v) 200mm

VYTVOŘENO PRO VÝKON

Duplikační mód

Nastavením duplikačního tiskového módu tisknete současně dva shodné modely. V jednom čase získáte dva identické výtisky, neboli dvojnásobnou produktivitu.

Zrcadlový mód

Zrcadlový tiskový mód tisknete současně dva shodné zrcadlově obrácené modely. Podobně jako duplikační, v jednom čase dva výtisky,  dvojnásobná produktivita.

Rozpustné podpory

IDEX usnadňuje tisk modelů složitých geometrií pomocí rozpustného podpůrného materiálu. První tryska tiskne stavebním a druhá podpůrným materiálem.


Multimateriálový mód

Nezávislé tiskové hlavy zajistí tisk dvěma materiály zcela odlišných teplotních charakteristik. Vzájemně se neovlivní a lze využít téměř libovolnou kombinaci materiálů.

Automaticky, bezdrátově, přímočaře.

Sigma D25 je vybavena síťovým LAN a Wi Fi připojením. Prostřednictvím sítě snadno odešlete tiskové soubory. Síťové připojení poskytuje i další vylepšení. Například zapomeňte na ruční upgrady firmwaru. Díky aktualizacím Over The Air (OTA) bude vaše tiskárna vždy aktuální. (Funkce je bezplatná, vyžaduje aktivaci).

RENOVACE DESIGNU

Pokročilé funkce a vylepšení

Sigma D25 se neliší jen zvenčí novým designem. Naše nejznámější 3D tiskárna byla kompletně přepracována. Integrovali jsme aplikace a nové funkce na základě nejnovějších poznatků vývoje a zkušeností uživatelů. Sigma D25 nejlépe odpovídá 3D tiskovým potřebám součastnosti, které zajišťují vysokou dostupnost pro bezproblémový každodenní provoz.

Vyhřívaná podložka a kalibrace

Vylepšili jsme rozprostření tepla v celé ploše díky hliníkové konstrukční desce a silikonové tepelné podložce. Rovnoměrně distribuují teplo po povrchu tisku. Proces kalibrace byl také vylepšen pomocí optimalizovaného algoritmu výpočtu firmwaru, který umožňuje přesnější nastavení úrovně.

Změna umístění extruderů

Přesunuli jsme systém extruderů na zadní stěnu vně tiskárny. Zkrátili jsme tak vedení filamentů, což zvyšuje snadnější podávání filamentu. Toto umístění také eliminuje nežádoucí vlivy vyplývající z teploty uvnitř tiskové komory. Teplotou neovlivněný filament výrazně zlepšuje spolehlivost funkce extruderu.

Zesílení os vedení

Osy X a Z byly vyztuženy. Za prvé jde o změnu materiálu, a to na nerezovou ocel a za druhé jsou vodící tyče mnohem silnější. To zamezí možnému chvění při tiskovém procesu v případech vyšších výšek výtisku s drobnějšími nebo vzdálenějšími detaily.

STÁLE ROZŠIŘUJÍCÍ SE NABÍDKA PROFESIONÁLNÍCH MATERIÁLŮ

Využijte širokou škálu průmyslových materiálů, které pro BCN3D Technologies vyvinuly chemické společnosti BASF a Mitsubishi Chemical. Díky našemu otevřenému systému můžete využít i další filamenty třetích stran.

KLÍČOVÉ VÝHODY SIGMA D25

Bondtech™ extruders

Tento extruder je vybaven technologicky vyspělými duálními převody Bondtech™, které nabízejí lepší řízení, přesnost a vynikající výkon pro jakýkoli typ filamentu.

Sensor přítomnosti filamentu

Sensor „Runout“ detekuje přítomnost filamentu jako ochranu před nedokončenou úlohou. V případě, že filament dojde, je proces tisku pozastaven, dokud nebude zaveden nový.

e3D™ Hotends

Hotendy byly pečlivě navrženy společností e3D™, aby poskytovaly nejhladší a nejspolehlivější vytlačování. K dispozici je několik různých průměrů trysek jako součást hotendu.

Velký 5″ dotykový displej

Plnobarevný dotykový displej poskytuje jednoduché a intuitivní ovládání tiskárny včetně zobrazení aktuálního stavu. 

Hliníkový rám – šasi

Základem konstrukce 3D tiskáren BCN3D je robustní hliníkový rám. Ten zaručuje pevnost, odolnost a skvělé torzní vlastnosti.

ODLADĚNÝ EKOSYSTÉM

BCN3D Cloud

3D tiskárna Sigma D25 je vybavena nejnovějšími funkcemi konektivity. Díky naší cloudové platformě BCN3D můžete jednoduše posílat své 3D tiskové soubory po síti a mnohem více. Zapomeňte na ruční aktualizace firmwaru! Funkce Over The Air (OTA) zajistí, že vaše tiskárna bude mít vždy aktuální firmware (aktivace na vyžádání). 

BCN3D Cura

BCN3D Cura je profesionální slicer. Je intuitivní, všestranný a disponuje podrobnými nastaveními pro přípravu všech 3D tiskových typů průmyslových modelů.

BCN3D Filamenty

Průmyslové materiály / filamenty pro nás vyrábí přední společnosti BASF a Mitsubishi Chemical. Jsou navržené tak, aby pro tiskárny BCN3D poskytovaly perfektní výsledky.

Nezávazná poptávka

Popis

BCN3D Sigma D25 je čtvrtou generací oblíbené stolní 3D tiskárny. Kromě stálých výhod jako je skutečný multimateriálový tisk pomocí dvou nezávislých (IDEX) tiskových hlav, byla Sigma D25 doplněna mnoha vylepšeními, např. WiFi, LAN a Cloud funkcemi.

 

Fotogalerie