Raise3D Pro3 & Pro3 Plus

  • Dotaz na produkt

Spolehlivý 3D tisk širokou škálou filamentů v uzavřené tiskové komoře. Neuvěřitelná kvalita povrchu a vytištěného detailu vám dokáže, že FDM tisk je nejen cenově příznivý, ale dokáže vytvořit finální model bez nutnosti dalších dokončovacích operací. To vše v rozměru výtisku až 300 x 300 x 605 mm.

Raise3D Pro3 & Pro3 Plus
Technologie tisku FFF (Fused Filament Fabrication), otevřený systém gCode
Open source gCode 
Profesionální SW ideaMaker 
Vyrovnání tiskové desky Automatické + Mesh map s detekcí nerovností v ploše
Detekce filamentu Ano – run out senzor
Výška vrstvy 0,01 – 0,25 mm 
Rozlišení – přesnost XYZ 0,78 / 0,78 / 0,078 [μ]
Filament diametr 1,75 mm 
Kompatibilní materiál Tiskne standardními materiály Ø 1,75 PLA / ABS / HIPS / PC / TPU / TPE / PetG / ASA / PP / PVA / Nylon / aditiva GF / CF / Metal / Wood a dalšími
Max. teplota podložky 120 °C
Max. teplota trysek: 300 °C 
Tiskové HotEnd (trysky): 0.4 mm (standard), 0.2 / 0.6 / 0.8 / 1.0 (volitelně)
Počet extruderů dva nezávislé s odskokem pasivní a aktivní trysky
Ovládání Dotykový podsvícený displej 7″ 
Certifikace CF /  FCC
Stavební komora Pro3
tisk jedním extruderem 300 x 300 x 300 mm
tisk dvěma extrudery 255 x 300 x 300 mm 
Pro3 Plus
tisk jedním extruderem 300 x 300 x 605 mm
tisk dvěma extrudery 255 x 300 x 605 mm 
Konektivita Wi-Fi, LAN, USB, Live kamera
Hepa HEPA filtr s aktivním uhlíkem
Formáty souborů STL / OBJ / 3MF / OLTP
Podporovaný OS Windows / macOS / Linux
Rozměry š-h-v Pro3 620 x 626 x 760 mm (balení 750 x 750 x 106 mm)
Pro3 Plus 620 x 626 x 1105 mm (balení 750 x 750 x 136 mm)
Hmotnost Pro3 49kg (balení 75kg)
Pro3 Plus 61,6kg (balení 88kg)
Záruka Standardně 1 rok, lze rozšířit na 2 a 3 roky při nákupu. 

PŘEŘAĎTE NA 3-4 NÁSOBNÝ VÝKON !

V listopadu 2022 uvedla společnost Raise3D vysoce produktivní technologii Hyper FFF™ jež umožňuje zvýšit rychlost tisku 3-4x 3D tiskáren řady Pro3. Stačí si zakoupit a nainstalovat sadu Pro3 Series Hyper Speed Upgrade Kit (HUK3). Výtisky u běžných 3D tiskáren vyžadující 3-4 dny tisku můžete mít hotové za jediný den. 

3D Tiskárny řady Raise3D Pro3 s velkou kapacitou stavební komory mají ověřenou perfektní kvalitu výtisků. V technologii FDM 3D tisku dosahují neuvěřitelné kvality povrchu, zobrazení detailu a rozměrové přesnosti.
V našem testovacím LABu jsme testováním a na dalších zákaznických výtiscích prověřili, že 3D tiskárny Raise3D řady Pro3 představují špičku v kvalitě výtisků a spolehlivosti tiskového procesu.

Díky technickému řešení a uzavřené tiskové komoře mohou vyrábět výtisky z velmi široké škály materiálů, a to i těch, jež jsou pro mnoho ostatních FDM 3D tiskáren v použití problematické neřkuli nemožné.

SEZNAMTE SE S 3D TISKÁRNAMI RAISE3D PRO3

KAPACITA STAVEBNÍ KOMORY RAISE3D PRO3

(š) 300mm (h) 300mm (v) 605mm

režim tisku dvěma extrudery

(š) 255mm (h) 300mm (v) 605mm

(š) 300mm (h) 300mm (v) 300mm

režim tisku dvěma extrudery

(š) 255mm (h) 300mm (v) 300mm

PLNĚ OTEVŘENÝ SYSTÉM FILAMENTŮ

Své modely můžete ve skvělé kvalitě vytisknout materiály jako je ABS, ASA, Nylon, Polypropylen a dalšími. Konstrukční systém podávání filamentu „direct drive“ společně s uzavřenou tiskovou komorou zajišťuje spolehlivý tisk teplotně smršťujícími materiály stejně jako vysoce pružnými / elastickými materiály. Můžete využít filamenty třetích stran nebo přímo filamenty Raise3D a nebo námi Abc3D otestované a doporučené filamenty.

Kvalitní a přesná výroba

Profesionální 3D tiskárny Raise3D řady Pro3 mají dva extrudery a byly vyvinuty díky zkušenostem předchozího vývoje. Splňují potřeby kvalitní a přesné výroby a rychlého prototypování ve větších velikostech a zaručují nepřetržitý provoz. Zahrnují dva modely tiskového objemu 300x300x300 mm a (Pro3 Plus) 300x300x605 mm. Obě disponují požadavky multimaterálového tisku pro snadno odplavitelné podpory nebo tisk dvěma odlišnými materiály. Konstrukce tiskárny doplňují vylepšené funkce a inteligentní asistenční systém známý jako EVE. Usnadňuje a spoří čas 3D obsluhy.

RAISE3D ECOSYSTEM – PROPOJENÁ KOMUNIKACE

3D tiskárny řady Pro3 jsou propojeny se softwarovým 3Dtiskovým ekosystémem společnosti Raise3D, který zahrnuje 3D slicer ideaMaker a cloudový software pro 3D tisk RaiseCloud. Tato komplexnost je vynikající volbou pro profesionální a nenákladný konstrukční a produkční 3D tisk.

ideaMaker

ideaMaker je free 3D slicovací software vytvořený pro 3D tiskárny Raise3D a je kompatibilní s mnoha dalšími výrobci 3D tiskáren.

RaiseCloud

RaiseCloud je cloudová platforma pro správu 3D tisku, která dokáže vzdáleně monitorovat proces tisku a řídit tiskové úlohy pro efektivnější 3D tisk.

ideaMaker Library

Knihovna ideaMaker Library poskytuje uživatelům tiskové profily pro různé filamenty, včetně filamentů Raise3D a certifikovaných filamentů OFP, což zjednodušuje nastavení parametrů tisku.

PRODUKTIVNÍ A JEDNODUŠŠÍ

Řada Pro3 je vybavena inovovanými funkcemi tiskové platformy pro dosažení nejlepší kvality, zjednodušení a pohodlnější obsluhy.

Automatické vyrovnávání desky zrychluje a zjednodušuje start tiskového procesu.

Flexibilní tisková deska umožňuje snadné a rychlé vyjmutí vytištěných 3D dílů.

Tuhost ústrojí osy Z jsme zvýšili o 75 %, to pozitivně ovlivnilo kvalitu a spolehlivost tisku.

Tyto zásadní konstrukční změny 3D tiskáren řady Pro3 jsou technickým řešením vedoucím k perfektním výtiskům s nízkými nároky na provoz a obsluhu.

RYCHLÁ A SNADNÁ VÝMĚNA HOTEND

Řada Pro3 je vybavena modulárním extrudérem s duální hlavou se dvěma HotEnd pro tisk zcela nezávislými filamenty s odlišnými podmínkami nastavení parametrů. Navíc a pro konkrétní aplikaci můžete použít různé průměry (trysek) anebo typy HotEnd. Konstrukce tiskové hlavy umožňuje pohodlnou výměnu HotEndů. Bez potřeby nářadí a jen za pomoci zácvaků můžete snadno provést výměnu / změnu stávajícího HotEnd.

Rychle, snadno a spolehlivě!

MULTIMATERIÁLOVÝ TISK

3D tiskárna se dvěma extrudery se nejčastěji používá pro tisk stavebním a podpůrným materiálem, který lze snadno po tisku odejmout nebo odplavit. Můžete také vytisknout model ze dvou různých stavebních materiálů. Například výtisk může mít jednu část pevnou (např. z ABS) a druhou elastickou (např. z TPE). Nebo můžete vytvořit výtisk ze dvou shodných materiálů jen barevně odlišných pro výsledný designový efekt.
3D tiskárna se dvěma extrudery násobně zvyšuje vaší flexibilitu a usnadňuje dokončovací operace.

Ke spolehlivosti tisku se dvěma extrudery řady Pro3 přispívá konstrukce jednostranného zvedání trysek. Pasivní tryska se dokáže během sekundy zvednou a neovlivní tak povrch výtisku, který tiskne právě aktivní tryska. Tento zdvihový mechanismus tak brání negativním vlivům odlišných parametrů materiálů a teplotám.

Nezávazná poptávka