ProJet MJP 3600W Max

  • Dotaz na produkt

Ideál pro odlévání ve vysokém detailu
Přesný, rychlý a dostupný voskový tisk

ProJet MJP 3600W Max
  • Rychlé prototypování kovových odlitků
  • Předsériová a sériová produkce výroby kovových dílů
  • 100% voskový materiál pro použití se standardními procesy
  • Využití celého prostoru pro tisk
  • Tisk nad sebou nebo „hnízdění“
  • Snadná tisková příprava pomocí software 3D Sprint
  • Rychlé a obslužně nenáročné odplavení podpěr

Micro-detail v přesném výtisku a spolehlivý výkon je základní charakteristikou tiskáren ProJet MJP 3600W. Jsou až 10x rychlejší než ostatní podobné tiskárny. Navíc disponují velkou stavební kapacitou.

Využívají nejnovější generaci VisiJet CAST – 100% RealWax, odolného vosku pro odlévání. Tento voskový materiál má shodné vlastnosti jako běžně používaný vosk, proto není třeba v pracovním cyklu měnit zaběhlé postupy v metodě odlévání pomocí ztraceného voskového lití..

Narozdíl od jiných srovnatelných technologií je voskový materiál VisiJet ve vytištěném stavu dostatečně odolný pro manipulaci. Zachovává si micro-detail a hladký povrch. Stejně přesná a stabilní je případná mikro struktura, jejíž požadovaný reliéf může být vyobrazen v kterékoli části výtisku. Provoz a umístění ProJet MJP 3600W nevyžaduje žádné zvláštní vybavení nebo prostředí.

Rychlost tisku, velikosti stavební komory a snadné dokončovací operace, předurčují W řadu ProJet 3600 pro produktivní provoz. Promyšlená konstrukce umožňuje snadné doplňování spotřebního materiálu za provozu. Můžete tisknout velké modely, stejně jako velké množství menších modelů. Můžete tisknout nepřetržitě 24/7.
Vytištěné modely mají podpěry z odlišného druhu vosku, který lze snadno a rychle odplavením odstranit aniž by došlo k jakékoli ztrátě kvality ploch a detailu výtisku.

Technologie MultiJet Printing (MJP) je unikátní ve schopnosti vytvořit ostré hrany, extrémně ostré detaily a hladké povrchy. Výtisky mohou mít velmi věrné reliéfy a ostré složité tvary. Projet MJP 3600W jsou skvělými zařízeními pro výrobu detailních klenotů, micro komponentů přístrojů, historických strojkových součástí, sběratelských předmětů, figurek, replik a dalších odvětví kde se očekává přesnost.

Nezávazná poptávka

Popis

PROFESIONÁL PRO ODLÉVÁNÍ
Stejně jako ProJet 3600/Max mají 3D tiskárny ProJet MJP 3600W a Max perfektní vykreslení tvaru a detailu. Tyto však využívají pro stavbu modelu voskový materiál, který má stejné vlastnosti a technologické postupy jako běžně využívaný vosk pro odlévání. Lze tak současně kombinovat konvenční voskový model a výtisk tiskárny 3600W/WMax.

3D Tiskárna s technologií tisku Technologie Multijet Printig (MJP), 100% voskový materiál VisiJet M3, tisková vrstva 0,16mm, max. velikost tisku 298 mm x 185 mm x 203 mm