ProJet MJP 2500

Dostupný profesionální 3D tisk prototypů

ProJet MJP 2500
  • Tisk plastových a pružných modelů
  • Minimální náklady (poměr cena/výkon)
  • Vytvoření výtisku v řádu hodin
  • Podpora z lehce odplavitelného vosku
  • Využití celého prostoru pro tisk
  • Tisk nad sebou nebo „hnízdění“
  • Snadná tisková příprava pomocí software 3D Sprint
  • Rychlé a obslužně nenáročné odplavení podpěr

Získat velmi přesné, funkční plastové nebo elastické prototypy nikdy nebylo rychlejší. MultiJet Printing (MJP) je až 3x rychlejší než srovnatelné tiskárny a v dokončení je potřeba až 4x kratší čas než potřebují jiné metody.

Vytvořit tvarově a rozměrově věrný, nebo funkční model ušetří mnoho vývojového času. ProJet MJP 2500 jsou naší nejnovější profesionální řadou 3D tiskáren. Byly navržené tak, aby spojily schopnosti profesionálního 3D tisku, snadného zpracování a splňovaly parametry Office-Friendly.

Přímo ve své konstrukční kanceláři můžete tisknout modely v požadované kvalitě, přesnosti, spolehlivosti a s vynikajícím povrchem. Můžete využít plastové a elastické materiály pro skutečné testování. Obě tiskárny mohou tisknout plastovými materiály VisiJet v bílé a černé. ProJet MJP 2500 Plus rozšiřuje možnosti o pružné materiály specifických vlastností a další plastové materiály. Průběžně tiskové materiály zdokonalujeme a rozšiřujeme jejich škálu. Aktuální seznam a technologické listy naleznete v části „spotřební materiál a pomůcky“.

ProJet MJP 2500 jsou konstruované pro nepřetržitý provoz 24/7. Umožňují za chodu doplňovat spotřební materiál, aniž by došlo k přerušení tisku. Tisková hlava v celé tiskové ploše nanáší tiskový materiál a současně podpůrný materiál na bázi vosku. Automaticky kalibrované tiskové komponenty, zajišťují možnost umístit tištěné modely do celého prostoru, nad sebe a do případných dutin (hnízd) aniž by utrpěla kvalita přesnosti, detailu a povrchu. Voskový podpůrný materiál vytváří hladké vrstvy, na které lze tisknout další modely. Jakmile je výtisk hotov, pomocí stolního EasyClean systému během krátké doby, vosk odplaví. Za zlomek doby získáte hotový výtisk bez nutnosti odlamovaní nebo otryskávání podpěr. Rovněž není třeba opracovávat typické „jizvy“ po podpěrách zbylých. Od začátku do konce, je MJP velmi rychlá technologie.

O přípravu a řízení tisku se stará výkonný software 3D Sprint. Uživatelům nabízí mnoho nadstandardních funkcí včetně oprav chyb v objektech, řezání, optimalizace rozmístění pro maximální kvalitu a nižší spotřebu materiálu apod. Velká volnost v geometrické orientaci tištěného modelu, přináší mnoho variant možného rozložení modelů na tiskové desce. Obsluha může rovněž orientaci určovat manuálně. Tato vlastnost značně usnadňuje obsluhu. Díky voskovým podpěrám, není orientace prakticky limitována.

Nezávazná poptávka

Popis

DOSTUPNÝ PROFESIONÁLNÍ 3D TISK PROTOTYPŮ
První modely řady MJP 2500 přinášejí přesný a profesionální 3D tisk. Technologie MJP – MultiJet printing významně posunuje hranice tisku detailního prototypu, impozantní přesnost a nízké nároky pro automatické odplavení voskových podpěr. Společně s nízkými provozními náklady a náročností obsluhy jsou nástrojem pro každé konstrukční a vývojové oddělení.

3D Tiskárna s technologií tisku Technologie Multijet Printig (MJP), VisiJet PM2 – různé druhy, tisková vrstva 0,32mm, max. velikost tisku 295 mm x 211 mm x 142 mm