ProJet MJP 2500 Plus

Dostupný profesionální 3D tisk prototypů a něco navíc

ProJet MJP 2500 Plus
  • Jednoduchost
  • Profesionální tisková kvalita
  • Easy Clean – umožní odplavení všech podpěr modelů vytištěných na tiskárně ProJet 2500 / Plus
  • Dokončovací operace – největší úskalí závěrečného procesu 3D tisku. Odstraňování podpěr, dočisťování složitějšího tvaru nebo vnitřních otvorů apod. MJP využívá voskový, snadno odplavitelný podpůrný materiál, který je tištěn společně s modelem všude tam, kde jsou převisy nebo složitá geometrie. Odstranění vosku od modelu lze po ukončení tiskového procesu provést zahřátím na teplotu cca 70°C. Tato teplota nepoškodí samotný vytištěný model.
  • Odplavení vosku je možné pomocí horké páry malou stolní jednotkou MJP Easy Clean. Za pár desítek minut máte v ruce přesně to, co jste požadovali.

Získat velmi přesné, funkční plastové nebo elastické prototypy nikdy nebylo rychlejší. MultiJet Printing (MJP) je až 3x rychlejší než srovnatelné tiskárny a v dokončení je potřeba až 4x kratší čas než potřebují jiné metody. Vytvořit tvarově a rozměrově věrný nebo funkční model ušetří mnoho vývojového času.

ProJet MJP 2500Plus jsou naší nejnovější profesionální řadou 3D tiskáren. Byly navržené tak, aby spojily schopnosti profesionálního 3D tisku, snadného zpracování a splňovaly
parametry Office-Friendly.

Přímo ve své konstrukční kanceláři můžete tisknout modely v požadované kvalitě, přesnosti, spolehlivosti a s vynikajícím povrchem. Můžete využít plastové a elastické materiály pro skutečné testování. Tiskárny řady ProJet MJP 2500 mohou tisknout plastovými materiály VisiJet v bílé a černé. ProJet MJP 2500 Plus rozšiřuje možnosti o pružné materiály specifických vlastností a další plastové materiály. Průběžně tiskové materiály zdokonalujeme a rozšiřujeme jejich škálu. Aktuální seznam a technologické listy naleznete v části „Náplně a spotřební materiál“.

ProJet MJP 2500Plus jsou konstruované pro nepřetržitý provoz 24/7. Umožňují za chodu doplňovat spotřební materiál, aniž by došlo k přerušení tisku. Tisková hlava v celé tiskové ploše nanáší tiskový materiál a současně podpůrný materiál na bázi vosku. Automaticky kalibrované tiskové komponenty, zajišťují možnost umístit tištěné modely do celého prostoru, nad sebe a do případných dutin (hnízd) aniž by utrpěla kvalita přesnosti, detailu a povrchu. Voskový podpůrný materiál vytváří hladké vrstvy, na které lze tisknout další modely. Jakmile je výtisk hotov, pomocí stolního EasyClean systému během krátké doby, vosk odplaví. Za zlomek doby získáte hotový výtisk bez nutnosti odlamovaní nebo otryskávání podpěr. Rovněž není třeba opracovávat typické „jizvy“ po podpěrách zbylých. Od začátku do konce, je MJP velmi rychlá technologie.

Nezávazná poptávka

Popis

DOSTUPNÝ PROFESIONÁLNÍ 3D TISK PROTOTYPŮ
První modely řady MJP 2500 přinášejí přesný a profesionální 3D tisk. Technologie MJP – MultiJet printing významně posunuje hranice tisku detailního prototypu, impozantní přesnost a nízké nároky pro automatické odplavení voskových podpěr. Společně s nízkými provozními náklady a náročnost obsluhy jsou nástrojem pro každé konstrukční a vývojové oddělení.