ProJet CJP 860 Pro

Profesionální designová truecolor 3D tiskárna

ProJet CJP 860 Pro
  • Plně barevný tisk Full CMYK
  • Minimální náklady (poměr cena/výkon)
  • Vytvoření výtisku v řádu hodin
  • Absence podpor ( nevyužitý materiál )
  • Využití celého prostoru pro tisk
  • Tisk nad sebou nebo „hnízdění“
  • Eliminace odpadu
  • Profesionální kvalita barev
  • Vysoká produktivita

Vytvořte profesionální, fotorealistické, plnobarevné, velké a velmi velké 3D výtisky 5x až 10 rychleji a v ceně 7x nižší než to dokáží jiné technologie. Profesionální tiskárny ProJet CJP 660Plus a velká ProJet CJP 860Plus jsou unikátní v každém směru.

Tiskárna ProJet CJP 860Pro je naše nejproduktivnější profesionální CMYK plnobarevná 3D tiskárna, která nabízí největší objem a nejvyšší rozlišení. Využívá všech výhod technologie CJP včetně jednoduché obsluhy. Můžete tisknout objemné modely, velké koncepty s jednoduchostí v každé fázi návrhu a vývoje. Budete moci vytisknout více fotorealistických variant pro získání kvalitnější zpětné vazby a upřesnění. Dokonale provedené návrhy snižují případné náklady pozdějších změn vývojového cyklu.

Plnobarevný CMYK ProJet CJP 660/860Pro využívá pšt tiskových hlav pro živý a realistický barevný tisk. Schopnost velké barevné škály přesně vyjádří požadovanou barevnost a textury vytištěného modelu. Výběr přesných a konzistentních barev, včetně přechodů, pomocí azurových, purpurových, žlutých a černých pojidel tisku se přenáší a míchá na bílém stavebním materiálu. Barvy lze umístit kamkoliv do modelu během návrhu, nebo před tiskovým zpracováním otisknout JPG fotografie na model. Snadno tak přenesete požadovanou designovou texturu bez složitého návrh

Technologie ColorJet Printing (CJP) i v plné barvě CMY tiskne velmi rychle, je 5x až 10x rychlejší než všechny ostatní technologie. Výtisky jsou vytvořené v řádech hodin, nikoli dnů. Rychlost CJP můžete zvýšit efektivnějším využitím celého prostoru stavební komory. Modely můžete v komoře tisknout i nad sebou nebo je „hnízdit“. Bez zbytečných následných úkonů, bez ztráty kvality detailu, barvy a hlavně s časovou úsporou. Hotový výtisk snadno očistíte od zbytkového prášku proudem vzduchu v integrované komoře (ProJet 860Pro má čistící komoru jako volitelné příslušenství).

Princip tisku ProJet CJP 860Pro je založen na spolehlivé a cenově dostupné technologii CJP. Tiskne modely až 7x nižšími náklady, než jiné technologie, při srovnání kvality. Díky efektivnímu využití materiálu, eliminujete odpad způsobený tvorbou podpor. Ty jsou tvořeny nespotřebovaným materiálem, který se recykluje zpět do zásobníku pro příští plnohodnotné použití. Do celkových nákladů se také pozitivně promítá jednoduchá a nenáročná obsluha při aplikaci infiltrantu.

Nezávazná poptávka

Popis

PROFESIONÁLNÍ DESIGNOVÁ TRUECOLOR 3D TISKÁRNA
Nejvyšší modely ColorJet Printing technologie – ProJet CJP 660 Pro a 860 Pro disponují plným rozsahem CMYK barev. Jejich barevné vyjádření dosahuje až 92% celé zobrazitelné škály. Mají velké stavební komory, kde lze vytvořit skutečně velký a detailní výtisk, umocněný plně barevným efektem. Jsou patrně nejlepšími zařízeními, jež jsou schopné vytvořit detailní designový model.

3D Tiskárna s technologií tisku Technologie ColorJet Printing (CJP), 1520 tiskových trysek, VisiJet PXL – CMYK, tisková vrstva 0,1mm, max. velikost tisku 508 mm x 381 mm x 229 mm

Fotogalerie