ProJet CJP 360

Dostupná designová mono 3D tiskárna

ProJet CJP 360
  • Minimální náklady (poměr cena/výkon)
  • Vytvoření výtisku v řádu hodin
  • Absence podpor ( nevyužitý materiál )
  • Využití celého prostoru pro tisk
  • Tisk nad sebou nebo „hnízdění“
  • Eliminace odpadu
  • Vytvrzující infiltrát – solný roztok

3D Tiskárna s technologií tisku Technologie ColorJet Printing (CJP), 304 tiskových trysek, VisiJet PXL – monochrom, tisková vrstva 0,1mm, max. velikost tisku 203 mm x 254 mm x 203 mm

Vytvořte v profesionální kvalitě monochromatické 3D výtisky 5x až 10 rychleji v ceně 7x nižší než to dokáží jiné technologie. Zjednodušte si tisk a dokončovací operace s bezpečnou a ekologicky šetrnou integrovanou čistící komorou.

Výjimečná rychlost tisku technologie ColorJet Printing, vyrábí ve stavební komoře ProJet CJP 360 efektivně a s nízkými provozními náklady monochromatické bílé 3D výtisky. Tato tiskárna nabízí velmi ekonomické, středně velké modely a prototypy, které jsou ideální pro laboratoře, vývojáře designu, vzdělávací instituce, architekty a další.

Základ ProJet CJP 360 je založen na spolehlivé a cenově dostupné technologii CJP. Tiskne modely až 7x nižšími náklady, než jiné technologie, při srovnání kvality. Díky efektivnímu využití materiálu, eliminujete odpad způsobený tvorbou podpěr. Ty jsou tvořeny nespotřebovaným materiálem, který se recykluje zpět do zásobníku pro příští plnohodnotné použití. Žádné mechanické nebo odplavovací oddělování podpěr. Jako vytvrzující infiltrát se využívá solný roztok.

Nezávazná poptávka

Popis

DOSTUPNÁ DESIGNOVÁ MONO 3D TISKÁRNA
Speciální CJP technologie umožní za nižší pořizovací náklady tisk designových návrhů. Proti ostatním členům rodiny CJP nenabízí plnobarevný tisk. Výtisky jsou bílé a lze je manuálně obarvit / kolorovat. Dává volnost představě o barvě modelu dodatečným a kreativním způsobem. Rychlostí, přesností a snadné obsluze si však se svými sourozenci nezadá.

 

Fotogalerie