ProJet 6000 HD

Profesionální 3D tisk technologie SLA

ProJet 6000 HD
 • Nejvyšší přesnost a kvalita výtisků
 • Modely pro odlévání z kovu
 • Formy pro tlakové lití
 • Lékařské aplikace (ortofontické, zubní)
 • Modely pro aerodynamické sestavy
 • Vysoká přesnost detailu a tvaru splňuje
  nebo přesahuje konvenční CNC
 • Široké spektrum materiálů
 • Nízký materiálový odpad
 • Přesné díly s jemným detailem

3D Systems v osobě vynálezce Chuck Hulla je nositelem objevu 3D tisku technologie Stereolitografie (SLA) a řady následných patentů. První komerční 3D tiskárna si do dnešních dnů zachovala svůj prim – nejvyšší přesnost a kvalitu výtisků. To vše je doprovázeno volbou z několika desítek druhů tiskových materiálů, které uspokojí velké množství uživatelů a jejich potřeb. Mnoho klonů se pokouší napodobit svůj vzor a vzdáleně se snaží dosáhnout kvality, kterou 3DS technologie SLA měla před dvaceti lety. Různí výrobci SLA 3D tiskáren bojují s rozostřenou přesností od středu do krajů a s přesností a konzistencí velkých výtisků. ProJet 6000HD tiskne velké modely s bezkonkurenční přesností a povrchovou kvalitou v celém rozměru, v celé tiskové ploše. Velký výběr materiálů různých vlastností, zasáhl mnoho průmyslových a speciálních oborů. 3D Systems technologie SLA posunula hranice výroby a prototypování na novou kvalitativní a produkční úroveň.

Tiskárny ProJet 6000 HD vycházejí z bezkonkurenčních výhod stereolitografie, umožňující jednoduché velké nebo série prototypů menších rozměrů výtisků o rozměrech až 380 x 380 x 250 mm. Tiskněte s jemnými detaily vlastností v širokém výběru materiálů vyrobených podle standardu VisiJet®, které odpovídají tradičním plastovým vlastnostem konvenční výroby. Všechny materiály mají certifikované parametry, které spolehlivě odráží aplikovaní pro příslušné průmyslové zaměření. Harmonie technologie SLA a nastavení parametrů tiskového materiálu je automaticky zohledněna v automatickém procesu – příprava a tisk. Již více než dvacet let využívají 3DS technologii SLA mnohé technologické společnosti a výrobní závody mnoha průmyslových odvětví.

Výtisky SLA 3DS technologie jsou přesné (+/- 45 μm) v celé ploše. Toto je přesná tolerance v provozu ověřena mnoha světovými výrobci. Výška vrstvy je 0,05 mm – v závislosti na geometrii, orientaci a režimu sestavení. Pouze 3D stereolitografické tiskárny splňují nebo překračují standardní tolerance pro vstřikování plastů s nejširším spektrem aplikací.

 

 

 

Nezávazná poptávka

Popis

PROFESIONÁLNÍ 3D TISK TECHNOLOGIE SLA
Kompaktní 3D tiskárna ProJet 6000HD technologie SLA je vhodná pro prototypování nebo produkci malé série výrobků velikosti až 250 x 250 x 250mm. Má flexibilní příslušenství a disponuje širokou nabídku technických a specifických materiálů. SLA technologie je nejstarší a jedna z nejpoužívanějších technologií v průmyslu, náročných konstrukční kanceláři nebo ve výrobě.

3D Tiskárna s technologií tisku Stereolitography (SLA), VisiJet – SL – různé druhy plastových materiálů, rozlišení 4000 DPI*, max. velikost tisku 380 mm x 380 mm x 250 mm

 

Fotogalerie