Phenom Poir

  • Dotaz na produkt

Dostupný, spolehlivý a perfektní 3D tisk MSLA

Phenom Poir

PEOPOLY PHENOM NOIR


Větší tiskový prostor Phenom Noir poměrně zachovává detail rozlišení 77µ. Přitom zvyšuje tiskovou rychlost díky 4K monochromatické projekci. Větší světelná propustnost monochromatického dipleje snižuje počet osvitů a sníží čas vytvrzení vrstvy. Díky tomu stačí k vytvrzení materiálu (resinu) několikanásobně kratší čas, než je tomu u tiskáren s RGB displejem.

OBJEM TISKÁRNY

Využijte mimořádnou kapacitu 3D tisku pryskyřic / resinu a zařaďte do svého výkonu oblíbenou technologii na bázi SLA. Výrobce Peopoly použil technologii MSLA pro dostupnější 3D tisk většího objemu.

Princip 3D tisku pomocí pryskyřice / resinového materiálu je v podstatě shodný, ať už technologii označujeme jako SLA, LCD, DLP nebo MSLA. MSLA optimalizuje přesnost a pořizovací a provozní náklady.

MSLA = 3D tisk vždy spolehlivě a perfektně

○ Spolehlivý 3D tiskový proces – považujte za hotové
○ Skvělá kvalita povrchu výtisků s vyobrazenou texturou
○ Mimořádné zobrazení detailů v ploše a geometrii
○ Ostré a přesné hrany výtisku a detailů
○ 3D tisk mimořádně složitých vnějších geometrií
○ Snadná obsluha
○ Minimální nárok na dokončovací práce

PŘÍKLADY MATERIÁLŮ PRO 3D TISK

Deft Resin Gray

Šedá pryskyřice je primárně určena pro technologii Phenom MSLA. Je ideální pro rychlý a snadný tisk pro velkobojemové resinové 3D tiskárny na principu LCD.

Vyžaduje nízkou energii pro vytvrzení. Výtisk lze snadno a bez poškození odejmout z tiskové desky.

Deft Resin White

Bílá pryskyřice je primárně určena pro technologii Phenom MSLA. Je ideální pro rychlý a snadný tisk pro velkobojemové resinové 3D tiskárny na principu LCD.

Vyžaduje nízkou energii pro vytvrzení. Výtisk lze snadno a bez poškození odejmout z tiskové desky.

BASF RG35

Speciálně navržený fotopolymer pro zajištění vysoké pevnosti v tahu, celkové tuhosti, nízkým smrštěním a absorbce vody.

Středně viskózní a teplotně stabilní fotopolymer. Díky nízké nasákavosti lze omýt vodou, chemikálie nejsou nutné.

BASF ST45 M

Univerzální čirý/černý fotopolymer – je ideální volbou pro tisk modelů s požadavkem nízké absorpce a napětí v ohybu, tlakové odolnosti a UV stability.

Vynikající kombinace vysoké pevnosti, houževnatosti a odolnosti proti nárazu.
Velmi rychlý tisk se skvělým povrchem.

UV CURING BOX

Vytvrzovací komora ideální pro 3D výtisky technologie MSLA. Vytištěný model z běžného resinu se v komoře vytvrdí během několika desítek minut (záleží samozřejmě na materiálu). Komora je dodávána jako stavebnice pro jednoduché sestavení.

CHITUBOX

CHITUBOX je výkonný a snadno použitelný software pro zpracování 3D modelů pro tisk vyvinutý společností CBD-Tech. Díky přívětivému uživatelskému rozhraní umožňuje CHITUBOX krájet („slice-ovat“) modely tak snadno a rychle, že stačí pár kliknutí. Jednoduchost ale neznamená nedostatek funkcí. CHITUBOX nabízí nástroje, které se Vám budou hodit k úpravám, včetně otáčení, škálování, zrcadlení, oprav, dutin, klonování, kopání děr a dalších, které Vám pomohou vytvořit dokonalé modely. A hlavně jsou snadno pochopitelné a pohodlně se ovládají!

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Phenom XXL FEP Film

Výměnná folie pro nádobu resinu. Průměrná životnost je 150h tisku. Standardní balení obsahuje 2ks folie.

Phenom XXL LCD Panel

Náhradní LCD osvitový panel pro 3D tiskárnu Phenom Noir má průměrnou životnost 1200h (dle charakteru provozu). Výměna je snadná.

Phenom XXL Plate

Tisková deska má prakticky neomezenou životnost. Pokud není poškozena, výtisk ideálně dosahuje připlnění po celý proces 3D tiskového procesu.

Phenom XXL VAT

Nádoba pro resin – tank. Minimální živostnost je 1r, respektive déle. Film FEP je jejím následujícím příslušenstvím , který lze snadno vyměnit.

Nezávazná poptávka