Geomagic organické modelování

  • Dotaz na produkt

Geomagic Sculpt, Geomagic Freeform, Geomagic Touch®, Geomagic TouchX®

Geomagic organické modelování
  • Kombinuje klasické konstrukční modelování s organickým
  • Nikdy nebylo snazší vytvářet organické tvary
PROČ ORGANICKÉ MODELOVÁNÍ ?

Většina známých konstrukčních CAD programů na trhu je vhodná pro tvorbu technických a přesně definovaných dílů – těch mechanických. Tam kde ovšem mají tyto softwary své limity, tam začíná vaše tvůrčí svoboda díky organickému modelování. Nikdy nebylo snazší vytvářet organické tvary, upravovat skenovaná data nebo provádět topologickou optimalizaci pro aditivní výrobu.

GEOMAGIC SCULPT®

Tento software Vám umožní jednoduše a přesto sofistikovaně zpracovávat 3D data pomocí rozsáhlé sady nástrojů určených pro práci s virtuální hlínou jako je vyhlazování, deformace, spojování, 3D textura. To vše pomocí haptických zařízení Geomagic. Je to perfektní pomocník pro designery, umělce a další tvůrčí profese, které využívají 3D modelování a klasický CAD je příliš svazuje.

GEOMAGIC FREEFORM®

Profesionální software rozšiřující možnosti základního Geomagic Sculpt® o mnoho užitečných funkcí a nástrojů. Kombinuje klasické konstrukční modelování s organickým, čímž se stává ideálním nástrojem pro každého návrháře průmyslového designu. Freeform je také rozšířený použitím v medicínských aplikacích jako je např. protetika, kde jde jednoduše využít 3D skenovaná část těla jako předloha pro výrobu finálního dílu přímo na míru.

GEOMAGIC TOUCH® A TOUCHX®

Dotkněte se svého návrhu! Geomagic Touch® a TouchX® jsou unikátní polohovací zařízení pro softwary Freeform® a Sculpt®, které Vám umožní pohyb ve 3D virtuálním prostoru. Pomocí motorů simulují odpor virtuálního dílu a vy se ho tak můžete dotýkat ještě před jeho fyzickou výrobou. Použitím těchto haptických zařízení si zjednodušíte a také zpřesníte práci při tvorbě Vašeho designu.

Nezávazná poptávka

Popis

GEOMAGIC SCULPT, GEOMAGIC FREEFORM, GEOMAGIC TOUCH, GEOMAGIC TOUCHX
Většina známých konstrukčních CAD programů na trhu je vhodná pro tvorbu technických a přesně definovaných dílů – těch mechanických. Tam, kde ovšem mají tyto softwary své limity, tam začíná vaše tvůrčí svoboda díky organickému modelování. Nikdy nebylo snazší vytvářet organické tvary, upravovat skenovaná data nebo provádět topologickou optimalizaci pro aditivní výrobu.

Fotogalerie