Epsilon W27

137 400,- Kč bez DPH

 • Dotaz na produkt

Plně uzavřená pasivně řízená vyhřívaná stavební komora 420 x 300 x 220 mm. Průmyslový design technologie IDEX s vybavením LAN / WiFi / Cloud. Otevřený systém pro použití různých tiskových materiálů.

Epsilon W27

Základní technické údaje:

 • Technologie tisku FFF (Fused Filament Fabrication), otevřený systém Gcode
 • Open source gCode
 • Profesionální SW Cura, BCN3D Cloud
 • Výška vrstvy 0,05 – 0,5 mm
 • Rozlišení – přesnost Rozlišení X-Y-Z  12.5 / 12.5. / 1.0 μ
 • Filament diametr 2,85 mm
 • Kompatibilní materiál Tiskne standardními materiály Ø 2,85 mm (PLA, ABS, PVA, PET-G, TPU..), technickými materiály (ASA, PP, PA..) a high-end technickými materiály (PAHT CF, PP CF, PET CF..)
 • Max. teplota podložky / 120° C 
 • Max. teplota trysek 300° C
 • Tiskové HotEnd (trysky) 0.4 mm (standardně) / 0.6 mm / 0.8 mm / 1.0 mm / Hotend X 0.6 mm
 • IDEX Dvě nezávislé tiskové hlavy
 • Tiskové módy Jednoduchý, multimateriál, zrcadlový, duplexní
 • Extruder Bondtech high-tech, duální podávání
 • Ovládání Podsvícený 5″ dotykový displej
 • Certifikace CF / FCC
 • Stavební komora 420 x 300 x 220 mm
 • Rozměry 690 x 530 x 750 mm / balení 800 x 600 x 1090 mm
 • Hmotnost (33 kg / balení 46 kg)
 • Záruka Standardně dva roky pro všechny uživatele

Profesionální 3D tiskárny řady Epsilon jsou řešení pro velké a přesné výtisky a vysoký výkon. Díky konstrukci a vybavení spolehlivě tisknou průmyslovými, technickými a speciálními materiály (filamenty).
Je to dáno uzavřenou a pasivně vyhřívanou stavební komorou, úložištěm filamentů s řízeným prostředím vlhkosti a integrovaným bateriovým záložním zdrojem UPS.

Standardně disponuje dvěma BCN3D IDEX nezávislými tryskami a poskytuje tak skutečný multimateriálový tisk.

MIMOŘÁDNÁ KAPACITA STAVEBNÍ KOMORY

Epsilon W50

Obsah: 50 litrů

(š) 420mm  (h) 300mm  (v) 400mm

Epsilon W27

Obsah: 27 litrů

(š) 420mm  (h) 300mm  (v) 220mm

VYTVOŘENO PRO VÝKON

Duplikační mód

Nastavením duplikačního tiskového módu tisknete současně dva shodné modely. V jednom čase získáte dva identické výtisky, neboli dvojnásobnou produktivitu.

Zrcadlový mód

Zrcadlový tiskový mód tisknete současně dva shodné zrcadlově obrácené modely. Podobně jako duplikační, v jednom čase dva výtisky,  dvojnásobná produktivita.

Rozpustné podpory

IDEX usnadňuje tisk modelů složitých geometrií pomocí rozpustného podpůrného materiálu. První tryska tiskne stavebním a druhá podpůrným materiálem.


Multimateriálový mód

Nezávislé tiskové hlavy zajistí tisk dvěma materiály zcela odlišných teplotních charakteristik. Vzájemně se neovlivní a lze využít téměř libovolnou kombinaci materiálů.

Plně uzavřená & pasivně
vyhřívaná komora.

3D tiskárny Epsilon W50 a Epsilon W27 mají plně uzavřenou tiskovou komoru, která udržuje a pasivně řídí vnitřní teplotu prostoru až do 60°C.

Celoplošně vyhřívanou tiskovou podložku lze na hřát až na 120°C.

VELKÉ FUNKČNÍ VÝTISKY SE SKVĚLÝMI MECHANICKÝMI VLASTNOSTMI

Využijte širokou škálu průmyslových materiálů, které pro BCN3D Technologies vyvinuly chemické společnosti BASF a Mitsubishi Chemical. Díky našemu otevřenému systému můžete využít i další filamenty třetích stran.

KLÍČOVÉ VÝHODY EPSILON

Bondtech™ extruders

Tento extrudér je vybaven technologicky vyspělými duálními převody Bondtech™, které nabízejí lepší řízení, přesnost a vynikající výkon pro jakýkoli typ vlákna.

Hotends

Hotendy byly pečlivě navrženy, aby poskytovaly nejhladší a nejspolehlivější vytlačování. K dispozici je několik různých průměrů trysek jako součást hotendu.

Vyhřívaná tisková podložka 120°C

3D tiskárny řady BCN3D Epsilon jsou standardně vybavené vyhřívanou tiskovou podložkou až do 120°C. To je ideální pro tisk technických materiálů bez problémů s deformacemi.

Hliníkový rám – šasi

Základem konstrukce 3D tiskáren BCN3D je robustní hliníkový rám. Ten zaručuje pevnost, odolnost a skvělé torzní vlastnosti.

Sensor přítomnosti filamentu

Sensor „Runout“ detekuje přítomnost filamentu jako ochrana před nedokončenou úlohou. V případě, že filament dojde, je proces tisku pozastaven, dokud nebude zaveden nový. 

Automatická kalibrace

Autokalibrační systém zabudovaný v tiskárně BCN3D Epsilon zkalibruje celou tiskárnu za méně než 6 minut měřením několika bodů a automaticky nastaví výšku tiskového povrchu a posun (XY) mezi oběma tryskami. Vždy získáte dokonalou první vrstvu, aniž by byl nutný jakýkoli zásah uživatele.

Velký 5″ dotykový displej

Plnobarevný dotykový displej poskytuje jednoduché a intuitivní ovládání tiskárny včetně zobrazení aktuálního stavu. 

ODLADĚNÝ EKOSYSTÉM

BCN3D Cloud

3D tiskárny BCN3D Epsilon jsou vybavené nejnovějšími funkcemi konektivity. Díky naší cloudové platformě BCN3D můžete jednoduše posílat své 3D tiskové soubory po síti a mnohem více. Zapomeňte na ruční aktualizace firmwaru! Funkce Over The Air (OTA) zajistí, že vaše tiskárna bude mít vždy aktuální firmware (aktivace na vyžádání). 

BCN3D Cura

BCN3D Cura je profesionální slicer. Je intuitivní, všestranný a disponuje podrobnými nastaveními pro připravu všech 3D tiskových typů průmyslových modelů.

BCN3D Filamenty

Průmyslové materiály / filamenty pro nás vyrábí přední společnosti BASF a Mitsubishi Chemical. Jsou navržené tak, aby pro tiskárny BCN3D poskytovaly perfektní výsledky.

BCN3D HotEnd family

Široká škála průměrů/diametrů trysek rozšiřuje možnosti 3D tisku. Tiskněte abrazivní materiály, tiskněte rychleji nebo ve velmi přesném detailu. Kombinujte možnosti pro rychlý a přesný 3D tisk.

SMART CABINET

Smart Cabinet (SC) doplňuje ekosystém Epsilon. Zahrnuje další rozšíření možností vašich 3D tiskáren BCN3D Epsilon a zvyšuje jejich výkon. Udržuje a reguluje prostředí vlhkosti pro filamenty v optimální úrovni pro tisk. Nepřerušitelný zdroj napájení (UPS) chrání vaši práci za všech okolností a eliminuje rizika vedoucí ke ztrátě tiskové úlohy v důsledku výpadku proudu nebo kolísání napětí.

Smart Cabinet je součástí bundle SC. Lze jej také zakoupit samostatně.

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

HEPA filtr

Tiskárny BCN3D Epsilon jsou standardně vybavené filtrem HEPA, který chrání vaše pracovní prostředí před potenciálně škodlivými částicemi při tisku průmyslovými materiály.

Bezpečnostní pauza

Funkce Bezpečnostní pauza zastaví proces tisku pokaždé, když se otevřou dvířka komory. Vaše případná manipulace vně komory bude zcela bezpečná.

CARBON filtr

Uhlíkový filtr v tiskárnách BCN3D Epsilon chrání vaše prostředí před potenciálně škodlivými výpary produkovanými tiskovými materiály.

Nezávazná poptávka

Popis

Profesionální 3D tiskárny řady Epsilon jsou řešení pro velké a přesné výtisky a vysoký výkon. Díky konstrukci a vybavení spolehlivě tisknou průmyslovými, technickými a speciálními materiály (filamenty).
Je to dáno uzavřenou a pasivně vyhřívanou stavební komorou, úložištěm filamentů s řízeným prostředím vlhkosti a integrovaným bateriovým záložním zdrojem UPS.

Standardně disponuje dvěma BCN3D IDEX nezávislými tryskami a poskytuje tak skutečný multimateriálový tisk.

Fotogalerie