Geomagic Design X

Profesionální software pro reverzní inženýrství

Geomagic Design X
  • Vrcholné řešení 3D scan to CAD
  • Výkonný a flexibilní software
  • Vylepšené CAD možnosti
  • Ušetřený čas zrychlením výstupů
  • Vytváření již neexistujících objektů
CO JE GEOMAGIC DESIGN X ?

3D Systems Geomagic DesignX je nejkomplexnější software pro reverzní inženýrství a scan-based design. Využijte jeho luxusní nabídku nástrojů pro úpravu skenovaných dat, převod do parametrického CAD modelu a exportu do vašeho oblíbeného SW.

CO DESIGN X UMÍ ?

Usnadnit Vám konstrukční práci a zkrátit čas výroby dat. Kromě rozsáhlé sady klasických CAD funkcí, Vám náš software nabízí mnoho možností úpravy a opravy naskenovaných dat (Mesh). Nezbytnou funkcí je pak intuitivní zarovnání dat do souřadnicového systému. Hlavní část programu pak potěší každého konstruktéra. Tvorba CAD modelu je díky funkcím jako „mesh sketch“ (silueta mesh v náčrtu)  nebo „mesh fit“ (automatická tvorba ploch z mesh) snazší a rychlejší než kdy dříve. Po celou dobu navíc můžete kontrolovat odchylku modelovaného dílu od naskenovaných dat.

REVERSE ENGINEERING

Reverzní inženýrství je proces, při kterém z fyzické předlohy získáte výrobní data – v našem případě CAD model, který můžete plnohodnotně využít pro další výrobu (CNC, 3D tisk a další) nebo dokumentaci. Navíc není vždy nutné mít originální díl vždy kompletní a funkční. Pro kompletní obnovu stačí mít v mnoha případech jen fragment původního dílu. Zbytek zvládnete se softwarem Geomagic Design X, díky kterému téměř nic není nemožné.

KOMPATIBILITA

DesingX nativně podporuje více než 60 formátů dat pro import a export. Zásadní předností je pak funkce LiveTransfer™. Ta Vám umožní převést vymodelovaný díl do prostředí vašeho oblíbeného CAD programu (SOLIDWORKS®, Siemens NX®, Solid Edge, Autodesk Inventor® PTC Creo®, a další), včetně stromové historie. Následné úpravy, už můžete dělat přímo v něm.

GEOMAGIC WRAP

Geomagic Wrap poskytuje nejjednodušší, cenově dostupnou, nejrychlejší a nejpřesnější cestu od mraku bodů k 3D polygonálním a povrchovým modelům, které lze okamžitě použít ve zpětném inženýrství, výrobě, umění, průmyslovém designu a dalším. Geomagic Wrap je součástí vašeho digitálního vlákna 3D a poskytuje digitální most pro vytváření dokonalých dat pro přímé použití ve 3D tisku, frézování, archivaci a dalších 3D aplikacích.

Díky pokročilým nástrojům pro přesné svařování poskytuje Geomagic Wrap výkonné a snadno použitelné špičkové modelovací funkce pro tento bezchybný 3D model. Skriptování a makra také automatizují funkce pro opakující se úkoly během procesu zpětného inženýrství.

Geomagic Wrap umožňuje transformovat data cloudových bodů, data sondy a importované 3D fomáty, např. STL a OBJ do 3D polygonových sítí pro použití ve výrobě, analýze, designu, zábavě, archeologii a podobně.

Stáhněte si pro ověření 15-denní plnohodnotnou Geomagic DesignX Free Trial.

Nezávazná poptávka

Popis

PROFESIONÁLNÍ SOFTWARE PRO REVERZNÍ INŽENÝRSTVÍ
3D Systems Geomagic DesignX je nejkomplexnější software pro reverzní inženýrství a scan-based design. Využijte jeho luxusní nabídku nástrojů pro úpravu skenovaných dat, převod do parametrického CAD modelu a exportu do vašeho oblíbeného SW.

Fotogalerie