Geomagic Control X

Profesionální software pro kontrolu kvality

Geomagic Control X
  • Výkon pro spolehlivé výsledky
  • Skvělá zpětná vazba – analýza dat
  • Metrologický výkonný software
  • Jednoduše a rychle změříte, porozumíte a vyhodnotíte
CO JE GEOMAGIC CONTROL X ?

3D Systems Geomagic ControlX je komplexní software pro měření dílů a inspekci pomocí 3D skenování. Představuje rozsáhlou platformu pro metrologii, která Vám poskytne výkonné nástroje pro řízení a vyhodnocování výrobních, provozních a testovacích procesů.

ZMĚŘIT. POZORUMĚT. VYHODNOTIT.

Kvalitáři ocení u Geomagic ControlX jednoduchou obsluhu, intuitivní a komplexní ovládání a možnost rutině opakovat pracovní postupy pro proces měření kvality. Práce s jeho prostředím je rychlá a přesná. Rozsáhlé informace porovnávacích analýz významně zvyšují produktivitu v dosažení požadované kvality ve Vašem výrobním procesu. Inovativní nové metrologické a kontrolní nástroje, pracovní postupy, předprogramované rutiny a podobné, činí z Geomagic ControlX ideální nástroj pro 3D inspekci. Přesné měření a rychlá analýza vyráběných dílů a sestav je nyní k dispozici pro všechny, kteří chtějí výrazně posílit kontrolu kvality svých výrobků.

SPOLEHLIVÉ VÝSLEDKY JEDNODUŠE A RYCHLE

Jednoduše vyberte části výrobku, které budou předmětem vašeho měření. Výkonný systém synchronní inspekce vyhodnotí přesným porovnáním číselně a graficky všechny odchylky. Vaše zadání může sloužit i pro další porovnání importu stejného výrobku. To podporuje automatizaci celého procesu při opakovaném měření. Geomagic Control X vám umožní věnovat se analýze a jejímu vyhodnocení, spíše než trávit čas s měřícími nástroji a výrobkem v ruce. Data z analýzy budou přesnější pro vytvoření kvalifikovanějších závěrů. Velkou výhodou pro porovnání povrchů je GD&T analýza. Dokáže přesně zobrazit odchylky v plochách a tvarech, které by byly jinak jen těžko měřitelné. Požadované předlohy pro kontrolu můžete importovat přímo ze svých CAD programů.

ANALÝZA DAT JE SKVĚLÁ ZPĚTNÁ VAZBA

Nové funkce pro vytváření přehledů v nástroji Geomagic Control X umožňují graficky bohaté a detailní reporty. Seznam odchylek a výsledků měření ve výkazu je doprovázeno barevnými pohledy s příslušně vyobrazenými rozdíly. Můžete je kdykoli vytisknout nebo převést do PDF, jako souhrnnou zprávu pro další kroky. Zcela nové, inteligentní 3D kóty a anotace umožňují volbu, jak budou rozměry a ostatní vyobrazení vypadat. Můžete si vybrat z některých oblíbených výchozích prezentací nebo si vytvořit přizpůsobené vlastní styly anotací tak, aby odpovídaly standardu společnosti.Můžete zodpovědně sledovat, dokumentovat a mít pod kontrolou klíčové články vašeho výrobního procesu.

Nezávazná poptávka

Popis

PROFESIONÁLNÍ SOFTWARE PRO KONTROLU KVALITY
3D Systems Geomagic ControlX je komplexní software pro měření dílů a inspekci pomocí 3D skenování. Představuje rozsáhlou platformu pro metrologii, která Vám poskytne výkonné nástroje pro řízení a vyhodnocování výrobních, provozních a testovacích procesů.

Fotogalerie