Zakázkový 3D tisk

  • Dotaz na produkt

Máme k dispozici sedm různých tiskových technologií.

Zakázkový 3D tisk
  • PlasticJet Printing (FFF)
  • MultiJet Printing (MJP)
  • ColorJetPrinting (CJP) 
  • Stereolitografie (mikro SLA a SLA)
  • Selective Laser Sintering (SLS)
  • Direct Metal Printing (DMP)

MÁME K DISPOZICI SEDM RŮZNÝCH TISKOVÝCH TECHNOLOGIÍ

Jsme připravení vytisknout váš model pomocí technologie FFF, MJP, CJP, mikro SLA a SLA, SLS a DMP. Můžete si vybrat ze stovek tiskových materiálů různých vlastností. Stačí zaslat soubor s modelem (v běžném 3D formátu) a v krátké době obdržíte kalkulaci nebo  upřesňující dotazy.

PlasticJet Printing (FFF)
Ekonomická varianta 3D tisku z odolných plastů ABS, PLA nebo Nylonu. Tisk je realizován na CubePro.

MultiJet Printing (MJP)
Jedna z nejoblíbenějších profesionálních metod 3D tisku, právě pro své vlastnosti tisku: perfektní detail, odolné plastové materiály, voskové modely pro odlévání kovu nebo tisk forem pro vstřikování plastu. Tisk realizován na 3D tiskárnách řady ProJet MJP 3600.

ColorJetPrinting (CJP)
Technologie 3D tisku využívající sádrový materiál a hlavně více než 6 milionů barev najednou. Vhodné pro architektonické modely, figurky, designové prototypy a všechny objekty, u nichž je důležité barevné vyjádření. Tisk realizován na 3D tiskárnách ProJet CJP x60.

Stereolitografie (mikro SLA a SLA)
Zlatý standard 3D tisku. Nepřekonatelné detaily a rozměrová přesnost. Vhodné pro drobné objekty s jemnými detaily, ale i pro rozměrné a funkční objekty. Tisk realizován na 3D tiskárnách řady Projet 6000/7000, ProX 950 a ProJet 1200.

Selective Laser Sintering (SLS)
Spékání nylonového práškového materiálu výkonným laserem, produkuje velmi přesné a odolné díly. Ideální pro objemné funkční prototypy, které musí snášet teplotní a mechanické zatížení. Tisk je realizován na produkční 3D tiskárně  ProX 500.

Direct Metal Printing (DMP)
Královská disciplína 3D tisku – tisk z kovu. Drobné i větší díly z materiálů jako nerezová ocel, nástrojová ocel, titan a další. Tisk probíhá na produkční 3D tiskárně ProX 320.

Kalkulace zakázkového tisku probíhá individuálně na základě specifikace požadavků klienta. Pro objednání nebo více informací nás kontaktujte prostřednictvím emailu: infozavinacdevelop-centrum.cz

Pro urychlení zadání zakázky prosím připojte do emailu požadovaný 3D model ve formátu STL, STP nebo IGS a také požadavky na přesnost, vzhled a mechanické vlastnosti vytištěného dílu.

Nezávazná poptávka